Поради щодо догляду за волоссям

Кожна жінка мріє мати здорове і красиве волосся. Зовсім не обов’язково мати довге волосся, головне щоб воно випромінювало здоров’я. Якщо волосся здорове, то і вигляд у них шикарний.

Давайте подумаємо, а що ми робимо для здоров’я нашого волосся? Напевно, легше сказати, а що ми робимо їм на шкоду, ми їх фарбуємо, освітлюємо, робимо хімічні завивки, щодня сушимо феном, випрямляємо праскою і це не весь перелік дій спрямованих на шкоду нашій шевелюрі.

Існує чимало рекомендацій на сайті ango.org.ua спрямованих на відновлення та підтримку, обговоримо існуючі поради щодо догляду за волоссям.

Поради щодо догляду за волоссям

Правильне харчування. Це перше правило і найважливіше. Звідки брати волосся силу як не з нашого власного організму, ми можемо мазати його найдорожчими засобами, тільки толку від цього не буде ніякого, якщо в організмі не вистачатиме необхідних речовин.

Правильне миття голови. Перед тим як помити голову розчешіть волосся, тим самим ви покращите кровообіг у шкірі голови та полегшите собі сам процес миття. Розчесане волосся легше промиється, і ви зможете позбавитися відмерлих шкірних клітин. Вода повинна бути не холодною та не гарячою, оптимальною вважається температура 35 градусів. Промиваємо голову 2 рази, щоб повністю позбавитися від забруднень. Мокрі волосся промокуємо в рушник, ні в якому разі не розтираємо його, так ми його тільки пошкодимо.

Розчісування. Існує велика різниця в розчісуванні довгого та короткого волосся. Довгі починаємо розчісувати з кінців, поступово піднімаюсь вище, коротке волосся ми навпаки розчісуємо з коренів до низу.

Треба пам’ятати і знати, що дуже сире волосся не слід розчісувати, в такому вигляді воно схильні до травматизму, необхідно почекати поки воно злегка підсохнути. Для легкого розчісування слід використовувати спеціальні засоби, які полегшують цей процес, це може бути спрей, крем або щось подібне, добре, що в наш час косметики величезний вибір.

Сушіння волосся. Для здоров’я волосся звичайно корисно сушити його природним шляхом, правда робимо ми це вкрай рідко. Та й погодяться зі мною читачки, що без фена не створити потрібного об’єму, кучерів або навпаки ідеально випрямленого волосся. Умовляти відмовитися від фена я не буду, тому що сама ним користуюся майже щодня. Слід просто наносити перед кожним сушінням терму захист на свої локони та насолоджуватися, без шкоди здоров’ю улюбленими зачісками.

Поради щодо догляду за волоссям

Стрижка. Не варто уникати ножиць, навіть якщо ви наполегливо відрощує своє волосся, ви можете скоротити відвідування салону до одного разу на квартал, але не ігноруйте стрижку зовсім. Якщо волосся січеться і його вчасно не обстригти, то можна зіпсувати його по всій довжині, тому краще це робити систематично.

Можливо хтось подумає, хто може не знати про такі елементарні правила щодо догляду за волоссям, але повертати багато дівчат ігнорують, а можливо й не знають про деякі нюанси, про які ми сьогодні з вами поговорили. Не забувайте, що краса волосся залежить від повсякденного догляду за ними, і тільки ми зможемо зробити наше волосся здоровим і сяючим.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *