Про що мовчать бровісти

Про що мовчать бровісти

Гарний бровист приховує професійні секрети. Але сьогодні деякі з них ми вам розкриємо. Ця інформація корисна, якщо ви зібралися зробити татуаж брів для себе або стати майстром бровістом. Коли можна вмиватися після татуажу розповіли докладно у цій статті https://rhythmsdance.com.ua/koli-mozhna-vmivatisya-pislya-tatuazhu/.

Переваги процедур татуажу

Ефект татуажу брів тримається від двох до шести років або залишається назавжди. Фарба, що застосовується для татуажу брів, не змивається. Перманентні брови не змінюють тону. Можна робити татуаж брів при алергії на косметику.

Чинники, що визначають довговічність перманентного макіяжу:

  • вік;
  • тон пігменту;
  • уф-промені;
  • пілінг.

Факти, які повинен знати бровіст-початківець

Майстер бровист, що виконує перманентний татуаж брів, попереджає клієнток, що після процедури утворюються «кірочки». Вони зникають після застосування спеціальних мазей.

Клієнти бровиста відзначають: після татуажу колір до 5-7 днів виглядає темнішим за бажаний. Пудровий татуаж брів виглядає природно. Щоб брови вийшли об’ємні, з чітким контуром, бровисти рекомендують робити перманентний макіяж у тіньовій техніці.

Набір бровиста для мікроблейдингу містить спеціальне обладнання, що промальовує волоски. Такий вигляд макіяжу виглядає ефектніше. Запитайте свого майстра, чи працює він у такій техніці.

Про що мовчать бровісти

#Послуги бровиста передбачають консультації для клієнток, де попереджають, що в деяких дівчат перманент брів призвів до випадання до 30% волосків. Це з гормональним тлом і є побічним дією процедури. Волосковий татуаж брів краще робити в середині менструального циклу.

Вчені довели, що при стресах брови перестають рости. При нормалізації гормонального тла зростання відновлюється. Якщо хочете, щоб брови були густішими, бровисти рекомендують робити масаж щіточкою – це розбудить фолікули.

Форма брови повинна відповідати розрізу очей та пропорціям вашого обличчя. Не всі майстри проходять курс брови про що промовчують. Будьте уважні, перед процедурою уточніть це питання.

Всі дівчата хочуть мати гарні брови, найкращий татуаж при цьому можна зробити тільки у справжнього майстра. Якщо до цього у вас був невдалий досвід – не засмучуйтесь. Для корекції достатньо зробити лазерний татуаж брів для видалення старої фарби.

Якщо ви втомилися і хочете повернути природний контур і колір, повне видалення татуажу брів здійснюється за допомогою сучасного обладнання. Не всі бровісти, салон чи студія краси надають ці послуги. Тому потрібно звертатися до компетентних майстрів.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *